Tandemov zoskok - Skvelé zážitky a adrenalinové darčeky. Zážitkové lety, Pilotom na skúšku tandemový zoskok padákom

Email: info@flyskytaxi.sk
Zážitkové lety a zoskoky padákom
Telefon: 0911855399
Text Button with Underline
Text Button with Underline
Text Button with Underline
Text Button with Underline
Text Button with Underline
Prejsť na obsah

Tandemov zoskok

Naše služby
SkyTaxi s.r.o Vám ponúka jedinečný nezabudnuteľný zážitok - zoskok padákom neďaleko Dubnice nad Váhom na letisku Slávnica a neďaleko Bratislavy na letisku Kráľová pri Senci.
Výška zoskoku 4000 metrov lietadlom Pilatus Porter PC-6.  Otvorenie hlavného padáku je vo výške 1500 m, doba voľného pádu je 40 -  55 sekúnd. Rýchlosť voľného pádu je 200 km/h. Let na otvorenom padáku  trvá 5 - 8 minút, ktorý môžete do výšky 300 m sami riadiť v spoločnosti  skúseného profesionálneho tandempilota.

K tandemovému zoskoku nie je potrebný  žiadny výcvik ani lekárska prehliadka, stačí prísť v dohodnutom termíne na letisko a my sa o Vás postaráme. Zoskok môže absolvovať ktokoľvek vo veku od 8 rokov s minimálnou výškou  120 cm. Hmotnosť ženy max. 90kg, muža max. 100 kg. Po krátkej  inštruktáži vrámci ktorej Vám tandempilot  vysvetlí všetko dôležité, si oblečiete našu kombinézu a ustrojíme Vás   do špeciálneho postroja pre zoskok. Dostanete ochranné okuliare.  Prineste si športovú obuv.

KAMERAMAN
Celý priebeh zoskoku, od prípravy až po pristátie, je možné natočiť  digitálnou videokamerou a vyfotiť skúseným profikameramanom -  parašutistom. Ten získané zábery zostrihá a ozvučí. V prípade zakúpenia  videa na DVD zázname obdržíte digitálne fotografie zdarma.

AKO SI REZERVOVAŤ ZOSKOK
Najrýchlejší spôsob rezervácie je telefonicky na čísle 0911855399, prípadne emailom. Tandemový zoskok  je najlepšie rezervovať  týždeň dopredu. Vzhľadom k nepredvídaným   okolnostiam, napr. zlé počasie, technická porucha, obmedzenia vzdušného  priestoru,  sa môže stať,  že sa zoskok neuskutoční v dohodnutú hodinu.  Preto si treba na zoskok vyhradiť viac času. V prípade nevhodného  počasia si dohodneme náhradný termín.

DARČEKOVÝ POUKAZ
Pri príležitosti rôznych sviatkov, jubileí alebo ako odmena pre zamestnancov vystavujeme darčekové poukazy.

CENA
  • Tandemový zoskok 3000m- 199€/osoba
  • Tandemový zoskok 3500m- 209€/osoba
  • Skupina pasažierov /6 a viac osôb/ - dohodou
  • Príplatok za hmotnosť nad 90kg - +10€
  • Handy-cam GO PRO - 40€ bez editácie
  • Profi Video záznam - 80€
  • Mix videozáznam handy kamera + externý kameraman - 100€
  • Pri kúpe profi videozáznamu foto ZDARMA
Návrat na obsah