Tandemov zoskok - Skvelé zážitky a adrenalinové darčeky. Zážitkové lety, Pilotom na skúšku tandemový zoskok padákom

Vitajte na flyskytaxi.sk
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Tandemov zoskok

Naše služby
SkyTaxi s.r.o Vám ponúka jedinečný nezabudnuteľný zážitok - zoskok padákom neďaleko Dubnice nad Váhom na letisku Slávnica a neďaleko Bratislavy na letisku Kráľová pri Senci.
Výška zoskoku 4000 metrov lietadlom Pilatus Porter PC-6. Otvorenie hlavného padáku je vo výške 1500 m, doba voľného pádu je 40 - 55 sekúnd. Rýchlosť voľného pádu je 200 km/h. Let na otvorenom padáku trvá 5 - 8 minút, ktorý môžete do výšky 300 m sami riadiť v spoločnosti skúseného profesionálneho tandempilota.

K tandemovému zoskoku nie je potrebný  žiadny výcvik ani lekárska prehliadka, stačí prísť v dohodnutom termíne na letisko a my sa o Vás postaráme. Zoskok môže absolvovať ktokoľvek vo veku od 8 rokov s minimálnou výškou  120 cm. Hmotnosť ženy max. 90kg, muža max. 100 kg. Po krátkej  inštruktáži vrámci ktorej Vám tandempilot vysvetlí všetko dôležité, si oblečiete našu kombinézu a ustrojíme Vás do špeciálneho postroja pre zoskok. Dostanete ochranné okuliare. Prineste si športovú obuv.

KAMERAMAN
Celý priebeh zoskoku, od prípravy až po pristátie, je možné natočiť digitálnou videokamerou a vyfotiť skúseným profikameramanom - parašutistom. Ten získané zábery zostrihá a ozvučí. V prípade zakúpenia videa na DVD zázname obdržíte digitálne fotografie zdarma.

AKO SI REZERVOVAŤ ZOSKOK
Najrýchlejší spôsob rezervácie je telefonicky na čísle 0905519268, prípadne emailom. Tandemový zoskok je najlepšie rezervovať  týždeň dopredu. Vzhľadom k nepredvídaným okolnostiam, napr. zlé počasie, technická porucha, obmedzenia vzdušného priestoru,  sa môže stať,  že sa zoskok neuskutoční v dohodnutú hodinu. Preto si treba na zoskok vyhradiť viac času. V prípade nevhodného počasia si dohodneme náhradný termín.

DARČEKOVÝ POUKAZ
Pri príležitosti rôznych sviatkov, jubileí alebo ako odmena pre zamestnancov vystavujeme darčekové poukazy.

CENA
  • Tandemový zoskok - 160€/osoba
  • Skupina pasažierov /6 a viac osôb/ - od 145€/osoba
  • Príplatok za hmotnosť nad 90kg - +10€
  • Handy-cam GO PRO - 40€ bez editácie
  • Profi Video záznam - 80€
  • Mix videozáznam handy kamera + externý kameraman - 100€
  • Pri kúpe profi videozáznamu foto ZDARMA
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky