Rezervácia - Skvelé zážitky a adrenalinové darčeky. Zážitkové lety, Pilotom na skúšku tandemový zoskok padákom

Vitajte na flyskytaxi.sk
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Rezervácia

Žiadáme vážených zákazníkov aby si skontrolovali pozorne ktorý z daných kupónov majú a použijú ten správny rezervačný systém. Tie žiadáme zákazníkov aby si nevytvárali vlastné termíny ale vyberali si pola "Můžete si vybrat z nabídky našich termínů", v prípade že sa táto položka nenachádza v ponuke prosíme nás kontaktovať cez kontaktný formulár.

Postup na rezerváciu termínu, váhové a teplotné obmedzenie... viac informácii tu
Vysvetlivky:
Kód letísk:                                                                Typ kupónu:
LZNZ - Nové Zámky                                                     XXmin. 1 alebo 2os. - Časová varianta napr. (15,20,30,60min.) pre jednu alebo dve osoby
LZTR - Trnava - Boleráz                                               XXmin. 1,2,3 os       - Časová varianta napr. (15,20,30,60min.) pre jednu alebo dve osoby alebo tri osoby
SLAD - Sládkovičovo
LZDV - Pezinok - Dubová
Ak máte dlhší let ako 30min. prosím rezervujte si dva po sebe idúce termíny nakolko jeden slot má 45min. a hodinový let sa tam nemestí.
Ak máte kupón pre jednu  osobu tak je možné na mieste dokúpiť ešte dve miesta v cene: 15min. - 10eur  30min. - 20eur t.z. že možete miesto jednej osoby letieť maximálne traja.


Vážený zákazníci. Kupóny ktoré mali koniec v platnosti v roku 2018 nie je možné preniesť do roku 2019. Prosíme vás aby ste si nerezervovali termíny s kupónmi ktoré už sú po platnosti v roku 2018 do novej sezóny 2019. Budú automaticky systémom vyhodnotené ako neplatné a rezervácia sa stornuje automaticky.

Vážený zákazníci, uverejnili sme v predstihu termíny pre vás do roku 2019. Sú to "skoré" termíny to znamená že môže dojsť k zmenám v rozpisu v prípade prevádzkových potrieb. Pokiaľ si už za-rezervujete termín teraz prosím vás o dôsledné zapamätanie si vášho termínu a zúčastnenie sa na tomto termíne. V prípade nejakej zmeny vás budeme automaticky informovať my čiže nie je nutné telefonické potvrdenie rezervácie termínu.

Pomocka k rezervacii:

1. Kliknite na "Vyberte si z nabízených termínů", a vyberte si termín ktorý sa vám hodín, pričom dbajte na kód letiska odletu (LZKS - Kralová pri Senci, LZNZ - Nové Zámky, SLAD - Sládkovičovo, LZTR - Trnava Boleráz).
2. Vyplnte všeky políčka kontaktných udajov.
3. Do políčka poznámky skopírujte tento blok udajov:

Číslo Kupónu:
Heslo kupónu: - ak je uvedné...
Nazov zlavového portálu:
Dĺžka letu a počet osob na kupone:
Platnosť kupónu:

Doplnte do nich požadované údaje. V prípade že tak neurobíte nebudeme akceptovať objednávku a vyhodnotíme ju ako neplatnú/falošnú a zmažeme automaticky.
V prípade že dôjde k zrušeniu vášho termínu neberieme žiadnú zodpovednosť za nevybratie si náhradného termínu. Zákazník je povinný si sám vybrať najbližší termín na našich stránkach ktorý mu vyhovuje ak sa zruší jeho pôvodný termín a to ešte v dobe platnosti kupónu.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky